Безплатна доставка за поръчки над 100лв   0884000332  0884000337

Работа в ЕМ АРТ

14.05.2020 Принтирай

ЕМ АРТ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ, който да владее английски език свободно.

Място на работа –гр. Бургас –магазин Хоби, ул. „Апостол Карамитев“ №4

Място на работа –гр. Пловдив –ул. Скайлер №2
Място на работа –София –ул. Георг Вашингтон 8

Предлагаме:
• Работа във фирма с дългогодишен опит.
• Редовно и сигурно заплащане.
• Допълнително възнаграждение за постигнати резултати – годишен бонус.
• Процент от оборота.
• Осигурява специални цени на стоките за служителите си.
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки.
• Платен годишен отпуск.
• Добри условия за работа в екип.
• Работа на пълен работен ден.
• Фирмено обучение.
• Коректност и точност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Завършено средно или висше образование.
• Свободно владеене на Английски език –писмено и говоримо.
• Компютърна грамотност.
• Мотивация за постигане на добри резултати и желание за работа.
• Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Подреждане на стоките и поддържане търговски вид на обекта.
• Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект.
• Консултиране за стоките и услугите.
• Работа с парични суми, издаване на касови бележки и фактури.
• Изпълняване на онлайн заявки на клиенти .
• Изготвяне на товарителници, подготвяне, приготвяне на пратките и изпращането им.

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.
Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на имейл: galinanikitova@abv.bg