Безплатна доставка за поръчки над 100лв   0884000332  0884000337

Работа в ЕМ АРТ Общ работник - Бургас

12.10.2020 Принтирай

Място на работа – Гр БУРГАС – СЕВЕРНА ПРОМИШЛЕНА  ЗОНА СРЕЩУ КАТ

Предлагаме:
- Работа във фирма с дългогодишен опит.
- Редовно и сигурно заплащане.
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки.
- Платен годишен отпуск.
- Добри условия за работа в екип.
- Работа на пълен работен ден.
- Фирмено обучение.
- Коректност и точност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Завършено средно образование

- Шофьорска книжка категория В
- Мотивация за постигане на добри резултати и желание за работа.
- Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Товарене, разстоварване и разнос на стоки по магазините в цялата страна.

- Да следи за техническата изправност на превозното средство.

- След завръщне от курс да отчете паричните средства и направените разходи за гориво и ремонт, като представи издадените му фактури.

- Да оказва съдействие при разпределянето на стоката в сладовата база.

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.
Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на имейл: galinanikitova@abv.bg тел: 0886606419