Безплатна доставка за поръчки над 100лв   0884000332  0884000337

Работа в ЕМ АРТ Преводач с немски език - Бургас

12.10.2020 Принтирай

ЕМ АРТ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ПРЕВОДАЧ С НЕМСКИ ЕЗИК

Място на работа –гр. Бургас Северна промишлена зона – срещу КАТ

Предлагаме:
- Работа във фирма с дългогодишен опит.
- Редовно и сигурно заплащане.
- Коректност и точност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Завършено средно или висше образование.
- Компютърна грамотност.
- Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-Да извършва преводи на немски език

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.
Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на имейл:

qnita_bah4evanova@abv.bg  тел: 0988753115