Скрий
ЕМ АРТ
0

Безплатна доставка за поръчки над 100лв   088 400 0332  088 400 0337

Работа в ЕМ АРТ - Преводачи

26.10.2022 Принтирай

ЕМ АРТ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ПРЕВОДАЧИ:

  • Английкси език
  • Немски език
  • Италиански език
  • Полски език
  • Чешки език

Място на работа –гр. Бургас Северна промишлена зона – срещу КАТ

Предлагаме:
- Работа във фирма с дългогодишен опит.
- Редовно и сигурно заплащане.
- Коректност и точност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Завършено средно или висше образование.
- Компютърна грамотност.
- Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-Да извършва преводи и да комуникира с клиенти.

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати.

Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.

Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на имейл:

yanita.bahchevanova@emart.company