Скрий
ЕМ АРТ
0

Безплатна доставка за поръчки над 100лв   088 400 0332  088 400 0337

Работа в ЕМ АРТ

04.06.2021 Принтирай

Място на работа – гр.Пловдив

Предлагаме:
• Работа във фирма с дългогодишен опит.
• Редовно и сигурно заплащане.
• Допълнително възнаграждение за постигнати резултати – годишен бонус.
• Процент от оборота.
• Осигурява специални цени на стоките за служителите си.
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки.
• Платен годишен отпуск.
• Добри условия за работа в екип.
• Работа на пълен работен ден.
• Фирмено обучение.
• Коректност и точност

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

• Завършено средно или висше образование.
• Компютърна грамотност.
• Мотивация за постигане на добри резултати и желание за работа.
• Адаптивност, лоялност и умение за работа в екип

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Подреждане на стоките и поддържане търговски вид на обекта.
• Приветливо посрещане на клиентите в търговския обект.
• Консултиране за стоките и услугите.
• Работа с парични суми, издаване на касови бележки и фактури.
• Изпълняване на онлайн заявки на клиенти .
• Изготвяне на товарителници, подготвяне, приготвяне на пратките и изпращането им.

Английски език ще се счита за предимство

Вашите Кандидатурите ще се разглеждат при спазване на конфиденциалност. Благодарим за всяка подадена кандидатура, но ще поканим на интервю само предварително одобрени по CV, кандидати. Посочените от Вас в процеса на кандидатстване лични данни се обработват и използват единствено и само за целите на подбора и назначаването на персонал.
Ако проявявате интерес, моля изпратете автобиография на имейл: emart_plovdiv@abv.bg или се обадете на телефон 088 400 0339