Пластмасово, мънисто във формата на кубче, декорирано със сребърна боя
| Тип на стоката | мъниста сребърна нишка |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | буренце |
| Размер | 7.5 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста сребърна нишка |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | буренце |
| Размер | 7.5 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02