Мънисто имитация перла което е изключително подходящо за Вашите идеи. Поръчайте онлайн.
| Тип на стоката | мъниста перлени |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цилиндър |
| Размер | 29х16х5 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | бял |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста перлени |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цилиндър |
| Размер | 29х16х5 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | бял |
| Тегло | 20 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02