Боядисано, дървено мънисто във формата на клинка
| Тип на стоката | мъниста дървени, мъниста рисувани |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | калинка |
| Размер | 21 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 15 грама |
Бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста дървени, мъниста рисувани |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | калинка |
| Размер | 21 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 15 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04
- Изчерпана наличност към дата2026-04-04