0

Безплатна доставка за поръчки над 60 €   088 400 0332 и 088 400 0337  

Комплект за изработване на акварелни книгоразделители Mont Marte, 33 части

пак.
Купи

Доставка до 2–3 дни

Безплатна доставка над 60 €

Популярни методи за плащане:

В бройВ бройvisa visa revolut mastercard maestro Apple pay Google payбанков превод иконка
Описание

Комплект за акварелни книгоразделители Mont Marte, 33 части — 12 картончета 300 г/м², 8 акварелни блокчета, водна четка и 12 пискюла в кутия.

 Марка МОНТ МАРТЕ

Комплектът за изработване на акварелни книгоразделители Mont Marte съдържа 33 части — 12 картончета от памучна акварелна хартия с грамаж 300 г/м², от които 10 с отпечатан рисунък за оцветяване и 2 празни за собствена идея, 8 акварелни блокчета с цветовете жълто, червено, розово, лилаво, светлосиньо, зелено, кафяво и черно, водна четка с резервоар и 12 пискюла за връзване, всичко прибрано в метална кутия. Водната четка се пълни отзад и подава вода през космите, така че за работа не е нужна чашка вода и комплектът се носи навсякъде. Отпечатаните мотиви са с готови контури — японски вълни, шарани сред водни лилии, божури, ягоди, спяща котка върху книги, пълна луна над пустинни планини, мандала, замък, водни кончета сред тръстика и рози с витраж. Хартията при 300 г/м² не се набръчква и издържа мокра работа, а пискюлът се връзва през пробитата дупка и завършва книгоразделителя.

• Подходящ е за спокойно занимание вечер или в почивен ден, за първи опит с акварел без нужда от подготовка, за ръчно изработен подарък за човек, който чете, за приложение към подарена книга, за занимание с дете от училищна възраст, за пътуване и почивка, както и за подготовка на еднакви подаръчета за клас или гости.

• Съчетава се отлично с акварелни бои, акварелна хартия, тънкописци и маркери и панделки, ленти и канап за завършено изделие — оцветен книгоразделител с изписано име отзад и вързан пискюл се дава заедно с книга и вече е личен подарък, а не притурка.

• Стискай леко тялото на водната четка и попивай излишъка в кърпичка, защото при силно стискане водата излиза наведнъж и цветът се разлива извън контура; започвай със светлите цветове и остави тъмните за накрая, тъй като акварелът се наслагва и от тъмно към светло връщане няма; изчаквай съседните полета да засъхнат, преди да сложиш друг цвят до тях, понеже две мокри петна се сливат по границата; изплаквай четката между цветовете, като стиснеш вода върху кърпичка, защото в противен случай блокчетата се замърсяват едно от друго; и остави картончето да изсъхне напълно, преди да вържеш пискюла и да го сложиш в книга, тъй като влажната хартия оставя следа по страниците.



Оцени продукта:

Рейтинг 5.00 / 5 от 1 оценки.


Виж наличността по магазините

  • Продуктът е наличен
  • Ограничена наличност
  • Изчерпана наличност
ЕМ АРТ не гарантира наличността на стоката към момента на приключване на поръчката! В случай на изчерпана наличност, ще се свържем с Вас!
Този артикул може да бъде закупен в някои от магазините на ЕМ АРТ.

Снимки на клиенти

Няма качени снимки, (За да качваш снимки, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате).
Ревюта: 0

За да пишете коментари, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.

Подобни стоки

Кола от картон 230x100x90 мм -3 части
-30%
3.30 € / 6.45 лв.
Кола от картон 230x100x90 мм -3 части
Код: 805013

Последно разгледани