Квадратно, метално мънисто - разделител с кристалчета
| Тип на стоката | разделители с кристали |
| Вид | разделител |
| Материал | метал |
| Форма | квадрат |
| Размер | 6х6х2.5 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | разделители с кристали |
| Вид | разделител |
| Материал | метал |
| Форма | квадрат |
| Размер | 6х6х2.5 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Баба Марта |
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03