Кръгло, дървено мънисто тип Пандора
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 13х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 13х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29