Арт мънисто тип Пандора от естествен камък
| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 14х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | АРТ мъниста |
| Размер | 14х10 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Цвят микс | микс |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30