Метализирано, пластмасово мънисто - CCB
| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | фигурка |
| Размер | 11 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | фигурка |
| Размер | 11 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01