Метализирано пластмасово мънисто - CCB във формата на лапичка
| Тип на стоката | мъниста ССВ боядисани |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | лапи |
| Размер | 12х12х8 мм |
| Размер дупка | 4 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста ССВ боядисани |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | лапи |
| Размер | 12х12х8 мм |
| Размер дупка | 4 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01