| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | овал |
| Размер | 11х6х3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | овал |
| Размер | 11х6х3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29