Боядисано, дървено мънисто във формата на кубче
| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | куб |
| Размер | 5х5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | куб |
| Размер | 5х5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01