Боядисани, кръгли, дървени мъниста - микс
| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | топче |
| Размер | 4х5 мм |
| Размер дупка | 0.6 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста дървени |
| Вид | мънисто |
| Материал | дърво |
| Форма | топче |
| Размер | 4х5 мм |
| Размер дупка | 0.6 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Продуктът е наличен към дата2026-04-30
- Ограничена наличност към дата2026-04-30
- Изчерпана наличност към дата2026-04-30