| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | друза |
| Тип на стоката | АХАТ, друза, мъниста галванизирани |
| Размер | 37 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | черен |
| Цвят ефект | оцветен |
| Връзка чиле | връзка |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | друза |
| Тип на стоката | АХАТ, друза, мъниста галванизирани |
| Размер | 37 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | черен |
| Цвят ефект | оцветен |
| Връзка чиле | връзка |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02