Мънисто от третиран полускъпоценен камък ТЮРКОАЗ с голяма дупка и кръгла форма тип Пандора - АСОРТЕ
| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | ТЮРКОАЗ |
| Размер | 14х8 мм |
| Размер дупка | 6 мм |
| Цвят микс | микс |
| Връзка чиле | връзка |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | ТЮРКОАЗ |
| Размер | 14х8 мм |
| Размер дупка | 6 мм |
| Цвят микс | микс |
| Връзка чиле | връзка |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01