Можете да постигнете незабавни резултати с мънистата имитации от ЕМ АРТ. Поръчайте онлайн на бюджетни цени.
| Тип на стоката | имитация желе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | розов |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | имитация желе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | розов |
| Тегло | 50 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03