Ажурно, кръгло, прозрачно, пластмасово мънисто. Поръчайте онлайн на бюджетни цени!
| Тип на стоката | мъниста тип кристал |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | паричка |
| Размер | 28х5 мм |
| Размер дупка | 6 мм |
| Цвят | червен |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста тип кристал |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | паричка |
| Размер | 28х5 мм |
| Размер дупка | 6 мм |
| Цвят | червен |
| Тегло | 50 грама |
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01