Дъговидно, метално мънисто с кристали във формата на кръст
| Тип на стоката | мъниста с кристали |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 35х19 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Великден |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста с кристали |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 35х19 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Великден |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03