| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | шапка, цилиндър |
| Тип на стоката | накрайник шапка |
| Размер | 15.5х8 мм |
| Размер дупка | 4 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | шапка, цилиндър |
| Тип на стоката | накрайник шапка |
| Размер | 15.5х8 мм |
| Размер дупка | 4 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01