| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | цвете, шапка |
| Тип на стоката | накрайник шапка |
| Размер | 8х5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | антик бронз |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | цвете, шапка |
| Тип на стоката | накрайник шапка |
| Размер | 8х5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | антик бронз |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01