Доверете се на ЕМ АРТ и направете поръчка онлайн. Ние ви предлагаме огромен избор на мъниста за вашето хоби.
| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шапка |
| Размер | 11х3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шапка |
| Размер | 11х3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
Здравейте, приятели на ръчната изработка!
В днешното видео ще създадем заедно стилна и празнична Коледна фигурка от филц, украсена с изискани мъниста метализе.
Този проект е чудесен начин да добавите блясък и изтънченост към вашата коледна декорация.