Доверете се на ЕМ АРТ и направете поръчка онлайн. Ние ви предлагаме огромен избор на мъниста за вашето хоби.
| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шапка |
| Размер | 5х7 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шапка |
| Размер | 5х7 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29