Метално мънисто във формата на риба
| Тип на стоката | мъниста метални други |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | риба |
| Размер | 17х12.5х5.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тегло | 9 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста метални други |
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | риба |
| Размер | 17х12.5х5.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | злато |
| Тегло | 9 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25
- Изчерпана наличност към дата2026-05-25