Всевъзможни модели и дизайни на плътни пластмасови мъниста можете да откриете в онлайн магазина на ЕМ АРТ!
| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | конус |
| Размер | 12х17 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | конус |
| Размер | 12х17 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29