Пластмасово мънисто във формата на роза. Поръчайте онлайн на невероятно ниски цени и бърза доставка!
| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | роза |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста плътни |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | роза |
| Размер | 8 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02