Наниз от мъниста от полускъпоценен камък ОПАЛИТ във формата на халка
| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | кръг |
| Тип на стоката | ЛУНЕН КАМЪК |
| Размер | 20х3 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят | бял млечен |
| Връзка чиле | връзка |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | естествен камък |
| Форма | кръг |
| Тип на стоката | ЛУНЕН КАМЪК |
| Размер | 20х3 мм |
| Размер дупка | 5 мм |
| Цвят | бял млечен |
| Връзка чиле | връзка |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02