Ръчно изработено, овално, порцеланово мънисто
| Вид | мънисто |
| Материал | порцелан |
| Форма | овал |
| Тип на стоката | мъниста порцелан |
| Размер | 12х9х9 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят микс | микс |
| Изработка | ръчна изработка |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | порцелан |
| Форма | овал |
| Тип на стоката | мъниста порцелан |
| Размер | 12х9х9 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят микс | микс |
| Изработка | ръчна изработка |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01