Рисувано, овално, пластмасово мънисто
| Тип на стоката | мъниста рисувани |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | овал |
| Размер | 12х9 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста рисувани |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | овал |
| Размер | 12х9 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Продуктът е наличен към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29
- Изчерпана наличност към дата2026-04-29
- Ограничена наличност към дата2026-04-29