Метално мънисто с кристали - ШАМБАЛА
| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Тип на стоката | с кристали, Шамбала |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Цвят | розов |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Тип на стоката | с кристали, Шамбала |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Цвят | розов |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03