| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Тип на стоката | с кристали, Шамбала |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1.7 мм |
| Цвят метал | червен |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | мънисто |
| Материал | метал |
| Форма | топче |
| Тип на стоката | с кристали, Шамбала |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1.7 мм |
| Цвят метал | червен |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01