Разнообразие от нанизи ФИМО мъниста шайби за вашите творчески идеи - поръчайте онлайн и създайте нещо уникално.
| Вид | наниз |
| Материал | фимо |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | наниз мъниста |
| Размер | 6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | лилав |
| Цвят ефект | меланж |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Вид | наниз |
| Материал | фимо |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | наниз мъниста |
| Размер | 6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | лилав |
| Цвят ефект | меланж |
- Ограничена наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Ограничена наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Ограничена наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16
- Изчерпана наличност към дата2026-04-16