Намерете перфектните нанизи мъниста шайби ФИМО за вашия следващ творчески проект в нашия онлайн магазин.
| Вид | наниз |
| Материал | фимо |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | наниз мъниста |
| Размер | 6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | син |
| Цвят ефект | златен |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | наниз |
| Материал | фимо |
| Форма | шайба |
| Тип на стоката | наниз мъниста |
| Размер | 6 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | син |
| Цвят ефект | златен |
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03