Наниз от кръгли, фасетирани мъниста от прозрачно, цветно стъкло наподобяващи кристал
| Тип на стоката | мъниста кристал |
| Вид | наниз мъниста |
| Материал | стъкло |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста кристал |
| Вид | наниз мъниста |
| Материал | стъкло |
| Форма | топче |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | червен |
| Тема | Баба Марта |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01