Наниз от стъклени мъниста във формата на топче с перлено покритие
| Тип на стоката | мъниста стъклени перли |
| Вид | наниз мъниста |
| Материал | стъкло |
| Форма | топче |
| Размер | 3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста стъклени перли |
| Вид | наниз мъниста |
| Материал | стъкло |
| Форма | топче |
| Размер | 3 мм |
| Размер дупка | 1 мм |
| Цвят | бял |
| Тема | Баба Марта |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02