Плоско, кръгло мънисто от резин
| Тип на стоката | мъниста резин |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | паричка |
| Размер | 28х8.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста резин |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | паричка |
| Размер | 28х8.5 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тема | Баба Марта |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01