| Тип на стоката | мъниста с мъх |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | сърце |
| Размер | 16х15х7 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | червен, бял |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста с мъх |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | сърце |
| Размер | 16х15х7 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | червен, бял |
| Тема | Баба Марта |
| Тегло | 50 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Продуктът е наличен към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03