| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цвете |
| Размер | 14х8х7 мм |
| Размер дупка | 10х3 мм |
| Цвят | злато |
| Цвят микс | микс |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста метализе |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | цвете |
| Размер | 14х8х7 мм |
| Размер дупка | 10х3 мм |
| Цвят | злато |
| Цвят микс | микс |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01