Метализирано, фасетирано, пластмасово мънисто - CCB във формата на шайба
| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шайба |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | мънисто |
| Материал | пластмаса |
| Форма | шайба |
| Размер | 10 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | сребро |
| Тегло | 20 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28
- Продуктът е наличен към дата2026-04-28
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28
- Продуктът е наличен към дата2026-04-28
- Продуктът е наличен към дата2026-04-28
- Ограничена наличност към дата2026-04-28
- Продуктът е наличен към дата2026-04-28
- Продуктът е наличен към дата2026-04-28
- Ограничена наличност към дата2026-04-28
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28
- Изчерпана наличност към дата2026-04-28