Висулка от мозаечно стъкло МИЛЕФИОРИ във формата на кръст
| Тип на стоката | мъниста Милефиори |
| Вид | висулка |
| Материал | стъкло, метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 30х19 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тема | Великден |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | мъниста Милефиори |
| Вид | висулка |
| Материал | стъкло, метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 30х19 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят микс | микс |
| Тема | Великден |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11
- Изчерпана наличност към дата2026-05-11