Метализиран, пластмасов свързващ елемент - CCB
| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | пластмаса |
| Форма | квадрат |
| Размер | 22 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | бял |
| Тегло | 20 грама |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | мъниста ССВ |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | пластмаса |
| Форма | квадрат |
| Размер | 22 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | бял |
| Тегло | 20 грама |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01