| Вид | свързващ елемент |
| Материал | дърво |
| Форма | ромб |
| Тип на стоката | свързващи елементи дървени, натурални |
| Размер | 40 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Вид | свързващ елемент |
| Материал | дърво |
| Форма | ромб |
| Тип на стоката | свързващи елементи дървени, натурални |
| Размер | 40 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят | дърво |
| Марка | ЕМ АРТ |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02