Метално, свързващо мънисто с емайл във формата на калинка
| Тип на стоката | свързващи елементи боядисани |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | калинка |
| Размер | 15 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Баба Марта |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | свързващи елементи боядисани |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | калинка |
| Размер | 15 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят | червен |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Баба Марта |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Продуктът е наличен към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01
- Изчерпана наличност към дата2026-05-01
- Ограничена наличност към дата2026-05-01