Метално мънисто - свързващ елемент във формата на кръст с кристалчета
| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 52х16 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Великден |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | кръст |
| Размер | 52х16 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Великден |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02