Метално мънисто с емайл - свързващ елемент във формата на орел
| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | орел |
| Размер | 85х114х6 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | черен |
| Цвят метал | сребро |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | орел |
| Размер | 85х114х6 мм |
| Размер дупка | 3 мм |
| Цвят | черен |
| Цвят метал | сребро |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Ограничена наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03
- Изчерпана наличност към дата2026-05-03