Метално, свързващо мънисто с кристали във формата на сърце
| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | сърце |
| Размер | 21х10 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Свети Валентин |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
| Тип на стоката | свързващи елементи с кристали |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | метал |
| Форма | сърце |
| Размер | 21х10 мм |
| Размер дупка | 1.5 мм |
| Цвят метал | бял |
| Тема | Свети Валентин |
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02