| Тип на стоката | свързващи елементи стомана |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | стомана |
| Форма | сърце |
| Размер | 24 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Свети Валентин |
Използваме бисквитки
Настройки
Необходими
Маркетинг
Аналитични
Функционални
Други
Безплатна доставка над 60 €
Популярни методи за плащане:


| Тип на стоката | свързващи елементи стомана |
| Вид | свързващ елемент |
| Материал | стомана |
| Форма | сърце |
| Размер | 24 мм |
| Размер дупка | 2 мм |
| Цвят метал | сребро |
| Тема | Свети Валентин |
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Продуктът е наличен към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02
- Изчерпана наличност към дата2026-05-02
- Ограничена наличност към дата2026-05-02